Запитання-Відповіді Google Classroom

Для забезпечення проведення уроків та виконання навчальних програм учні та вчителі будуть працювати через онлайн – платформу Google Classroom. Для того, щоб долучитись до навчання, необхідно отримати в класного керівника логін і пароль для доступу до аккаунта. Протягом карантину завдання до уроків, посилання на онлайн – ресурси та доступ до відеочату буде надаватись через цю платформу.

 • Як отримати доступ до платформи?
  Зверніться до класного керівника з проханням видати вам власний обліковий запис (логін і пароль) для доступу до платформи. Усі учні отримують запрошення на курс від вчителя, який у них викладає. Усе спілкування з вчителем, отримання та виконання домашніх завдань робиться через платформу. Немає необхідності надсилати окремі електронні листи або користуватись месенджерами (напр. Viber).

 

 • Як приєднатися до курсу за допомогою посилання?
  Перейдіть за посиланням, отриманим від викладача. Виберіть обліковий запис, що використовується з Класом. Порада. Якщо потрібно переключити обліковий запис, натисніть Змінити обліковий запис перед тим, як підключитися. Натисніть Приєднатися.

 

 • Як прийняти запрошення у Google Classroom?
  Перейдіть на сторінку classroom.google.com. Увійдіть до облікового запису, який використовуєте для роботи з Класом. Якщо вам потрібно змінити обліковий запис, у верхньому правому куті натисніть на фото профілю, а потім виберіть або додайте обліковий запис. На картці курсу натисніть Приєднатися.

 

 • Як прийняти запрошення у листі?
  Відкрийте клієнт електронної пошти для роботи з Класом. У листі із запрошенням натисніть Приєднатися. Якщо ви бачите помилку Курс не знайдено, натисніть на стрілку вниз  і увійдіть до облікового запису, що використовується з Класом. Натисніть Приєднатися.

 

 • Я хочу працювати з платформою через смартфон, але додаток Google Classroom не встановлюється на моєму смартфоні. Яким чином я можу працювати зі смартфона?
  Додаток Google Classroom дійсно полегшує роботу, але працювати як на смартфоні, так і на комп’ютері можна через браузер (напр. Google Chrome). Для цього відкрийте сторінку Google Classroom та увійдіть до системи, використавши ваш логін і пароль.

 

 • Я заходжу зі смартфона через браузер, але при спробі ввести логін і пароль мене «викидає» у вікно налаштувань аккаунтів пристрою. Як в такому випадку зайти до системи?
  У такому випадку ви або можете додати шкільний обліковий запис на свій смартфон як додатковий, або увійти на сайт в режимі «інкогніто».

 

 • Я заходжу в Google Classroom на комп’ютері (або через додаток), а в мене немає жодного предмета. Що робити?
  Перевірте, під яким обліковим записом ви зайшли в систему. Клацніть у верхньому правому куті веб-сторінки (кружечок з зображенням вашого аватара) та виберіть обліковий запис, що вам видала школа. Ім’я облікового запису має формат «прізвище_ім’я@school48.mk.ua». Якщо його немає в переліку доступних облікових записів, то додайте його.

 

 • Я хочу приєднатися до класу через «код класу», але той код, що мені видав класний керівник, не працює.
  Класний керівник НЕ видавав вам код класу. Ви отримали облікові дані для входу в шкільний аккаунт (логін і пароль). Логін складається з вашого імені, в кінці якого обов’язково має бути прописано @school48.mk.ua. Увійшовши через цей обліковий запис, ви зможете прийняти запрошення вчителів до свого предмету. Вводити жодних кодів вам не потрібно.

 

 • При роботі з Google Classroom в додатку на смартфоні виникає помилка «Неможливо приєднатися до класу. Зверніться до системного адміністратора». Що робити?
  Найчастіше така помилка виникає на смартфонах, для розблокування яких не використовується пароль або пін-код. Встановіть будь-який пароль на свій телефон, запишіть його в надійному місці і спробуйте зайти в додаток ще раз.

 

 • При спробі пройти тест викидає помилку «Форма доступна тільки в корпоративному домені власника…». Як відкрити тест?
  Для того, щоб відкрити тест, треба в рядку адреси набрати google.com, натиснути на кружечок з зображенням поточного облікового запису та додати обліковий запис, який ви отримали від класного керівника. Після цього ви можете повернутись у додаток Google Classroom та спробувати відкрити тест ще раз.

 

 • Що робити в разі втрати логіну/паролю до системи Google Classroom?
  Ви можете звернутись до класного керівника. У випадку, якщо ви змінили пароль і не пам’ятаєте його, класний керівник звернеться до системного адміністратора за новим паролем.

 

 • Неможливо приєднатися в телефоні до Google Meet. При перемиканні облікового запису в додатку на шкільний, телефон все рівно викидає на основний. Як підключитися до відеоуроку в такому разі?
  В такому випадку Вам необхідно спочатку видалити Google Meet зі смартфону, потім встановити заново, і під час першого запуску одразу вибрати шкільний обліковий запис.

 

 • Тест відкривається, але немає можливості відмітити варіанти відповідей. Як вирішити тест?
  Така проблема виникає при роботі з смартфону. Якщо є можливість, спробуйте відкрити тест на комп’ютері/ноутбуці. На смартфоні необхідно відкрити тест в Chrome або Firefox. При цьому важливо щоб був активний шкільний обліковий запис. Що робити? Встановити програму для перегляду вебсторінок (Chrome або Firefox) Відкрити встановлену програму і увійти в шкільний обліковий запис Відкрити тест через цю програму: можна встановити її за замовчуванням у налаштуваннях телефону, можна скопіювати посилання на тест і вставити його в рядок адреси