І. Загальні правила
- Здобувачі освіти приходять у школу за 15 хвилин до початку занять за розкладом.
- Кожен здобувач освіти зобов’язаний з’явитися школи чистим і охайно одягненим, у змінному взутті, з охайною зачіскою.
- Черговий вчитель у разі порушення вимог пропонує привести себе в належний вигляд. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.
- Пропуски здобувачем освіти навчальних занять з поважної причини підтверджуються необхідними документами.
- Здобувачі освіти зобов’язаний виконувати домашнє завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
- Усі школярі зобов’язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.
- Здобувачі освіти школи зобов’язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.
- У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.
- Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.
ІІ. Поведінка здобувачів освіти на уроках.
- Запізнення учня на заняття фіксуються у щоденнику учня.
- За кожним учнем класу на заняттях закріплюється постійне робоче місце. Учень має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя.
- Під час уроку учень повинен дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на столах, підлозі.
- Виходити з класу слід спокійно, тільки з дозволу вчителя.
- На уроки фізкультури учні з’являються у спортивній формі відповідно до сезону.
- Підручники школяра мають бути акуратно обгорнуті. У них не можна загинати, виривати сторінки, робити підкреслення та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.
- Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного режиму, підписи мають відповідати встановленим зразкам.
- У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.
- Учням школи не дозволяється самовільно залишати заклад до закінчення навчальних занять, це розглядається як порушення дисципліни.
- У разі захворювання учень відвідує медичний кабінет, за показникам отримує звільнення від занять, інформує про це класного керівника і тільки потім залишає школу.
- Спілкування зі старшими, однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику та ін.
- З школи учні виходять спокійно, дотримуючись порядку.
- Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.
ІІІ. Поведінка учнів під час перерв
- Під час руху сходами учням необхідно бути особливо уважними. При пересуванні слід триматися правого боку.
- Учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.
- Заборонено під час руху коридорами вживати їжу, напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати.
IV.Черговий по класу й школі
4.1. Черговий учень класу під час перерви має перевірити навчальний кабінет, витерти дошку, забезпечити порядок у кабінеті.
4.2. Черговий клас школи здійснює чергування згідно з Обов’язками чергового класу.
Дані правила внутрішнього розпорядку є обов’язковими для виконання усіма здобувачами освіти школи.