Інформація ЗЗСО

АДРЕСА ШКОЛИПРИЙОМ ГРОМАДЯНМАПАВАКАНСІЇ


Україна
54052, м. Миколаїв,
вул. Генерала Попеля,164
Телефони:
+380 (512) 640284 – Приймальня
+380 (512) 640281 – Завуч
+380 (512) 640286 – Черговий
email: school48mk@gmail.com

Баранова Оксана Олександрівна
Директор школи
вівторок, четвер з 13.00 до 16.00


Синєбрюхова Вікторія Вікторівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
середа з 13.00 до 16.00


Жмуркова Інеса Павлівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
понеділок з 13.00 до 16.00


Казаковцева Оксана Миколаївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
п’ятниця з 13.00 до 16.00

  •  
НОРМАТИВНА БАЗАФІНАНСОВІ ЗВІТИРЕЖИМ РОБОТИ

Навчальні заняття в 2021 – 2022 н. р.

Увага! Зміни  структури у зв’язку з пандемією

І семестр-01.09.2021 – 24.12.2021(п’ятиденка)

ІІ семестр-10.01.2022 – 03.06.2022(п’ятиденка)

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули (орієнтовно):

Осінні – з 18.10.2021 по 24.10.2021

Зимові – з 27.12.2021 по 09.01.2022

Весняні – з 04.04.2022 по 10.04.2022

Навчальні екскурсії та навчальна практика – протягом навчального року
Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням із місцевими органами управління освітою. 
Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової (12-21 травня), основної (1-8 червня) і старшої (22-28 травня) школи.
Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Розклад дзінків

8.00-8.10 – Обов’язкова ранкова гімнастика

Початкова школа 1 кл. Початкова школа 2-4 кл. Основна школа
1 8.15 8.50 8.15 8.55 8.15 9.00
2 9.10 9.45 9.10 9.50 9.10 9.55
3 10.15 10.50 10.15 10.55 10.15 11.00
4 11.10 11.45 11.10 11.50 11.10 11.55
5 12.00 12.35 12.00 12.40 12.15 13.00
6     13.00 13.40 13.10 13.55
7         14.05 14.50

Розподіл кабінетів

Клас Класний керівник Кабінет
1  А Швець С.Г. 202
1  Б Шевякова Ю.М. 307
1  В Бабенко Г.І. 121
2  А Воронько І.Д. 201
2  Б Бухарєва О.Г. 309
2 В Ракета Н.А. 122
3  А Савичан С.В. 203
3  Б Лопасова Л.А. 205
3  В Синєбрюхова В.В. 123
3  Г Красовська В.Р. 304
3 Д Мазуренко І.М. 305
4  А Зеленчук Т.М. 207
4  Б Деренюга Е.І. 204
4  В Хоменко О.Ю. 308
4  Г Пономаренко С.Л. 306
5  А Казаковцева О.М. 324А
5  Б Максименко Т.В. 222
5  В Друзь О.М. 321
5 Г Чеховська Н.П. 303
6  А Салата М.Є. 311
6  Б Лукаш Т.В. 323
6 В Носова Н.Б. 310
7  А Кирилюк Л.І. 319
7  Б Шевченко О.М. 225
7  В Волкова Л.К. 223
7 Г Яблонська С.М. 312
8  А Шевчук А.І. 226
8  Б Кротова О.М. 318
9  А Мотузенко У.Ю. 324
9  Б Костецька О.Є. 313
11 А Єльцова Т.О. 320

Розклад роботи гуртків 

Назва гуртка Керівник Кабінет Час роботи
«Влучний стрілець» Тимошенко О.С. Каб.№ 317  Середа – 15.00
“Юний стрілець” Тимошенко О.С. Каб.№ 317 Вівторок – 15.00
 “Захисник Вітчизни” Тимошенко О.С. Каб.№ 317  Четвер – 15.00
Краєзнавчий “Юні музеєзнавці” Супруненко В.Ю. Каб.№ 220 Четвер – 14.20
Краєзнавчий “Мій рідний край” Супруненко В.Ю. Каб.№ 220 Середа, п’ятниця – 14.00
“Пішохідний туризм” Зайкін О.В. Каб.№ 107 Четвер, п’ятниця – 15.30
Декоративно-ужитковий “Натхнення” Кизима Т.М. Каб.обсл.праці П’ятниця – 14.00
Вокальний спів Чеховська Н.П. Каб. № 303 Вівторок, четвер – 15.00