Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок

Початок нового 2021/2022 навчального року співпав із проведенням Олімпійського тижня. Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, які проводяться в закладах загальної середньої освіти. В нашій школі також є добрі традиції проведення Олімпійського уроку і цей рік не став винятком.
13 вересня 2021 року, учні 5-х класів взяли участь у фінальній частині Олімпійського тижня. На заході були присутні почесні гості.
Кілярський В.Г. президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області.
Бугайов А.І. директор СДЮШОР з легкої атлетики.
Тонкован А. багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики.
У фінальний день відбулися змагання зі стрибків через скакалку, стрибків у довжину з місця та перетягування канату.
За результатами змагань перше місце посіла команда 5-Г класу, друге місце команда 5-Б класу, третє місце команда 5-А класу. Переможці та призери були нагороджені грамотами та подарунками. Завершився захід традиційним фото на згадку.