” Тримайся, рідне місто! “

24.02.2022 – це ще одна чорна дата в календарі України, яка розділила життя нашого народу на до і після… Вибухи, ракетні ураження, внаслідок яких гинуть десятки людей – все це стало не лише реаліями сьогодення, а й викликало праведний гнів у всіх українців. Про це не стали мовчати не лише дорослі, а й діти. В малюнках, піснях, відео вони висловлюють свої сподівання на перемогу добра і надію на повернення мирного життя в Україну. Учні нашої школи також не залишилися байдужими спостерігачами, а вирішили поділитися своїми думками щодо подій, які відбуваються в рідному Миколаєві та в Україні. Ініціатором ідеї створення відео «Тримайся, рідне місто Миколаїв!» та творцем стала учениця 11-А класу Юлія Бондаренко у тісній співпраці з педагогом- організатором школи Кротовою Оксаною Михайлівною. У відео використали пісню “#Наше небо” (ВОЇНИ СВІТЛА та Olena Usenko, сл./муз. Катерина Комар). І хоч ситуація в Миколаєві ще й досі залишається напруженою, але ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Педагог-організатор школи