«Лідерство. Хто такий лідер? Як стати лідером?»

У вівторок 19 жовтня було проведено тренінг для 6,7,8,9 класів з теми «Лідерство. Хто такий лідер? Як стати лідером?» від 11-А класу
Діти мали змогу більш детально розібратися із поняттям «Лідерство» , почути поради психолога щодо того,як стати лідером, та поспілкуватися с 11 класом на цю тему.
Вони брали участь у вправах на виявлення лідерських якостей. Їхнє завдання полягало у тому,щоб представити себе так,щоб зацікавити слухачів, відповісти на запитання, також навчитися вибирати лідера.
Одне із завдань полягало у тому,щоб помістити усіх на одне фото,розставити так,щоб кожного було видно у кадрі.
Головним лідером команди нашого заходу став активний,креативний учень 8-А класу Ілля Пасічніченко,якому вдалося привернути увагу слухачів на себе та,дійсно,зацікавити.
Це не останній захід у нашій школі від 11 класу. Чекаємо усіх бажаючих!