«Подарунок для пухнастого»

Участь у благодійних акціях вже є доброю традицією для нашої школи. Цей навчальний рік не став винятком. Наша шкільна родина долучилася до ІV Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастого», щоб допомогти зробити життя тварин в притулках затишнішим та комфортнішим. Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться в дитинстві.
Спільними зусиллями педагогів, батьків і дітей було власноруч виготовлено і передано до притулку «Фенікс» у м. Миколаєві 25лежаків, 2 будки, а також кілька іграшок та корм для тварин.
До цієї доброї справи долучилися: 1-А (вчитель Воронько І.Д.), 2-А (вчитель Савичан С.В. ), 2-Г (вчитель Красовська В.Р. ), 2-Д ( вчитель Талагаєва М.О.), 3-А ( вчитель Зеленчук Т.М. ), 3-В ( вчитель Хоменко О.Ю. ), 4-А ( вчитель Швець С.Г.), 4-Б ( вчитель Дегтярьова О.Г. ), 4-В ( вчитель Мазуренко О.М. ), 5-А ( кл. керівник Салата М.Є.), 5-Б ( кл. керівник Лукаш Т.В. ), 6-А (кл. керівник Кирилюк Л.І.), 6-Г (кл. керівник Яблонська С.М. ),7-В (кл.керівник Кротова О.М.), 8-Б (кл. керівник Костецька О.Є.) , 9-А (кл. керівник Бойко О.В. ),10- А (кл. керівник Єльцова Т.О. ).
Дякуємо кожному, хто надав таку необхідну допомогу для безпритульних тварин!
25.02.21 представник волонтерського руху пані Ельміра ( Глущенко Е.Б. ) в 2-А та 3-А класах провела уроки доброти, на яких розповіла дітям про пухнастиків, про догляд за ними та його особливості.
Наприкінці уроків зробили дружні фотографії на згадку про зустріч, яка залишила гарні позитивні враження в дитячих серцях.

Педагог-організатор школи

 

Фоторепортер Бондаренко Юлія ( 10-А)

[embeddoc url=”https://infosvita.pp.ua/mzzso48/wp-content/uploads/2021/02/школа-48-.pdf” download=”all” viewer=”browser”]